Charakterystyka zgrzewarki kondensatorowej PREMIUM+

zgrzewarka kondensatorowa
+

Zgrzewarki kondensatorowe to niezbędne narzędzia w wielu dziedzinach przemysłu. Dzięki nim możliwe jest precyzyjne łączenie elementów metalowych, takich jak gwoździe czy kołki. Wśród dostępnych na rynku urządzeń wyróżnia się zgrzewarka kondensatorowa PREMIUM+, która dzięki zaawansowanemu sterownikowi i innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, zapewnia wysoką jakość pracy oraz wygodę użytkowania.

Nowoczesny sterownik i panel dotykowy

Zgrzewarka PREMIUM+ została wyposażona w zaawansowany cyfrowy sterownik oraz panel dotykowy, który można obsługiwać nawet w rękawicach. Sterownik został zaprojektowany i zbudowany w Polsce, a jego oprogramowanie opracowane przez polskich programistów. Dzięki temu, urządzenie cechuje się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością. W trakcie pracy sterownik dokonuje precyzyjnych pomiarów i sam dobiera energię dla uzyskania jak najlepszej powtarzalności i skuteczności zgrzewania.

Uniwersalność zastosowań

Podstawowym zadaniem zgrzewarki kondensatorowej PREMIUM+ jest zgrzewanie gwoździ odwrotnych. Jednak po odłączeniu pistoletu do gwoździ i zainstalowaniu pistoletu do kołków, urządzenie może przygrzewać kołki gwintowane o średnicy do 5 mm. Ponadto, pistoletem do kołków można przygrzewać szpilki izolacyjne o średnicy 3 mm i długości nawet do 150 mm. Dzięki temu zgrzewarka jest niezwykle uniwersalna i może być stosowana w różnych gałęziach przemysłu.

Solidność wykonania i polskie podzespoły

Zgrzewarka PREMIUM+ to doskonała maszyna, wykonana w oparciu o bardzo dobre materiały i podzespoły. Przewody są przystosowane do pracy w ruchu, a elektronika opracowana i wykonana w Polsce z naciskiem na niezawodność. Główne podzespoły elektryczne i mechaniczne pochodzą od polskich producentów, a kondensatory od najlepszego producenta z Korei. Wymiary urządzenia to 495x210x275 mm, a jego waga wynosi 12 kg z przewodami. Zasilanie zgrzewarki to 230V 50Hz, a stopień ochrony IP21. Urządzenie spełnia również normę 89/336/EC.