Producent zgrzewarek do gwoździ odwrotnych

Nasza firma to sprawdzony producent zgrzewarek kondensatorowych do gwoździ odwrotnych na polskim rynku. Wyróżnia Nas to, że proces produkcji jest w całości przeprowadzony w Polsce, a większość podzespołów naszych urządzeń pochodzi od polskich producentów. Dzięki temu wszystkie nasze zgrzewarki do izolacji kanałów wentylacyjnych, naprawiamy bez problemu, serwisujemy lub wymieniamy uszkodzone części na nowe. Decydując się na zakup zgrzewarki w naszej firmie, wybierają Państwo najwyższą jakość. Na sprzęt udzielamy 12-miesięcznej gwarancji i w tym okresie zapewniamy fachową pomoc i serwis.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty zgrzewarek EKO+ i zgrzewarek Premium+.

Czym wyróżniają się zgrzewarki do izolacji kanałów wentylacyjnych naszej produkcji?

Jako, że w branży HVAC działamy już od przeszło 15 lat, zdążyliśmy zdobyć bogate doświadczenie w projektowaniu i produkcji zgrzewarek. Dzięki temu nieustannie prowadzimy prace nad udoskonalaniem naszych produktów.

Nasze zgrzewarki do izolacji wentylacji wyróżniają się przede wszystkim bardzo dobrą jakością wykonania. Sterowniki i oprogramowanie zostały w pełni zaprojektowane w Polsce, oprogramowanie jest proste i na tyle intuicyjne, każdy specjalista wykonujący montaż izolacji obsługujący zgrzewarkę do gwoździ odwrotnych bez problemu wykona zgrzewanie . Chociaż oferujemy pełny serwis naszych sprzętów, duży nacisk kładziemy na ich niezawodność – to właśnie dlatego zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów na przestrzeni lat naszej działalności.