Producent zgrzewarek PREMIUM+

Nasza firma jest jedynym w Polsce producentem zgrzewarek PREMIUM+.

Nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszych urządzeń, dzięki temu udało się nam opracować zgrzewarkę o rozszerzonych możliwościach. Powstał niezawodny i uniwersalny sprzęt który dla wprawionych fachowców i szybko rozwijających się firm jest niezbędny przy pracach związanych z montażem izolacji. Zgrzewarka PREMIUM+ jest urządzeniem najwyższej jakości. Zapewnimy 12-miesięczny okres gwarancji i wsparcie po upłynięciu tego czasu. Nasz serwis jest zawsze w pogotowiu aby szybko i fachowo zaradzić w przypadku zaistnienia takiej potrzeby.

Zgrzewarka PREMIUM+ – specyfikacja

Zgrzewarka PREMIUM+ jest urządzeniem o rozszerzonych możliwościach. Została wyposażona w zaawansowany cyfrowy sterownik oraz panel dotykowy, który można obsługiwać w rękawicach. Urządzenie ma odłączane przewody i powiększoną baterię kondensatorów. Podstawowym zadaniem urządzenia jest zgrzewanie gwoździ odwrotnych, ale po odłączeniu pistoletu do gwoździ i zainstalowaniu pistoletu do kołków, może przygrzewać kołki gwintowane do Fi 6mm. Pistoletem do kołków, można również przygrzewać szpilki izolacyjne Fi 3mm o długości nawet do 150 mm!

Nowy sterownik został zaprojektowany i zbudowany w Polsce, a jego oprogramowanie zostało napisane przez polskich programistów. Wspieramy głównie fachowców w branży HVAC, dlatego też nasze urządzenia są najlepszymi zgrzewarkami do montażu izolacji w swojej klasie. NSKP Robert Bylina to doświadczony producent zgrzewarek, a zgrzewarka model PREMIUM+ to najlepsze urządzenie dla wymagających.. W trakcie pracy, sterownik dokonuje precyzyjnych pomiarów i sam dobiera energię dla uzyskania jak najlepszej powtarzalności, a także skuteczności zgrzewania.

Zgrzewarka PREMIUM+ to doskonała maszyna, wykonana w oparciu o bardzo dobre materiały i podzespoły. Tylko My w naszych urządzeniach stosujemy wysokiej klasy przewody które są przystosowane do pracy w ruchu. Zachęcamy do zapoznania się z kartą katalogową zgrzewarek PREMIUM.

>Karta katalogowa PREMIUM+

Dane techniczne Zgrzewarki Premium+

  • Zasilanie: 230V 50Hz
  • Zabezpieczenie: 8A
  • Standardowa modulacja 50-110V ( Energia 80~360J )
  • Stopień ochrony IP21
  • Spełnia normę 89/336/EC
  • Waga: 12,0 kg z przewodami
  • Wymiary: 495x210x275mm
  • Przewód masowy 4mb
  • Przewód pistoletowy 4mb